Jaunumi

Sākums/Jaunumi/Rektors Indriķis Muižnieks rīkos pieņemšanu Latvijas Universitātes Dārza svētkos

25.05.2017

Ceturtdien, 25. maijā, plkst. 16.00 Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā notiks Dārza svētki, kā arī mecenātu un citu sadarbības partneru pieņemšana, ko rīko rektors Indriķis Muižnieks. Sarīkojuma ietvaros tiks atklāts arī mecenāta Kurta Hāgena soliņš.

Svētku laikā  plānotas arī vairākas citas aktivitātes - kopīgā gleznošana, sēklu sēšanas darbnīca bērniem un ekskursijas pa LU Botānisko dārzu gida pavadībā plkst. 17.00 un 17.45 (latviešu un angļu valodā).

LU Dārza svētkos muzicēs LU radošie kolektīvi - koris "Dziedonis" un pūtēju orķestris. Būs arī lieliska iespēja  priecāties par rododendru ziedēšanu Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.